خابی معروف ترین اینفلوئنسر تیک تاک شد

خابی معروف ترین اینفلوئنسر تیک تاک شد

خابی لم ستاره 22 ساله تیک تاک با پشت سر گذاشتن چارلی دامیلو با 142 فالوور محبوب ترین اینفلوئنسر تیک تاک شد

حالا اپلیکیشن پیام رسان تیک تاک یک قهرمان جدید دارد. خابی لم، اینفلوئنسر ۲۲ ساله سنگالی‌الاصل، شب گذشته با پشت سر گذاشتن ستاره آمریکایی تیک تاک یعنی چارلی دامیلو، که قبلاً این امتیاز را داشت، پرطرفدارترین فرد در TikTok شد. خابی اکنون بیش از 142.7 میلیون دنبال کننده دارد در حالی که دامیلو 142.3 میلیون دنبال کننده دارد.

لِم که مقیم ایتالیا است، در ابتدا با استفاده از ویژگی‌های جالب تیک تاک به شهرت رسید و بدون کلام به اتفاقات ساده زندگی واکنش نشان داد. او اکنون در درجه اول فیلم های کمدی صامت را پست می کند و میلیون ها بازدید و لایک دارد. طرفداران او سال گذشته پیجش را منفجر کردند و در هفته های اخیر، طرفداران تلاش هایی را برای به صدر رساندن او در رقابت محبوب ترین اینفلوئنسر تیک تاک انجام دادند.

صعود لم و برکناری دی آملیو قابل توجه است. دی املیو و خواهرش، دیکسی ، دو نفر از چهره‌های اصلی تیک تاک هستند که یک برند رسانه‌ای کامل را بر فراز چیزی که خودشان اعتراف می‌کنند در ابتدا به طور تصادفی با آن آشنا شدند، ایجاد کردند. به شهرت رسیدن آن‌ها از طریق ویدیوهای رقص چند ثانیه‌ای، مردم را که در تیک تاک نبودند گیج کرده بود – و میلیون‌ها دنبال کننده را برانگیخت تا تلاش کنند همین کار را انجام دهند. بر اساس برآورد فوربس، این دو خواهر در سال گذشته 27.5 میلیون دلار درآمد داشتند.

درباره ی نویسنده

مدیر

مدیر محتوا سایت کمک رسانی شبکه اطلاع رسانی کسب و کارها

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.