دختر استیو جابز طراحی آیفون ۱۴ اپل را مسخره کرد

اپل در رویداد Far Out خود از سری آیفون ۱۴ با تغییرات اندک نسبت به آیفون ۱۳ رونمایی کرد. حالا دختر استیو جابز در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی نسبت به این واکنش نشان داده و طراحی تکراری آیفون ۱۴را مسخره کرده است.

دختر استیو جابز طراحی آیفون ۱۴ اپل را مسخره کرد

ایو جابز، دختر موسس اپل، با انتشار تصویر مردی که یک پیراهن مشابه پیراهن خود از جعبه بیرون می‌آورد گفته برای او ارتقا دادن گوشی از آیفون ۱۳ به آیفون ۱۴ این‌گونه است. در واقع با طراحی تکراری آیفون ۱۴ هیچ تفاوت معناداری بین این گوشی و نسل پیش وجود ندارد. انتشار این میم از سوی دختر استیو جابز نشان می‌دهد که او نیز از اقدام اپل در معرفی یک مدل مشابه به آیفون ۱۳ راضی نیست و انتقاد جدی نسبت به رویکرد اپل دارد.

البته سایر کاربران فضای مجازی نیز با انتشار میم‌‌های خنده‌داری درباره سری آیفون ۱۴ اقدام به مسخره کردن طراحی تکراری آن کرده‌اند. اپل امسال نیز هیچ تغییری خاصی در طراحی گوشی‌های استاندارد آیفون خود ایجاد نکرده و همان طراحی سال‌ قبل را تکرار کرده است. البته مدل‌های پرو آیفون ۱۴ از نظر طراحی ارتقاهایی داشته‌اند، اما در مدل‌های غیرپرو این تغییرات بسیار اندک بوده است.

اپل مدل استاندارد آیفون ۱۴ را حتی با همان تراشه سال گذشته A15 معرفی کرد. هرچند این شرکت ادعا می‌کند از نسخه با ۵ هسته گرافیکی در آیفون ۱۴ استفاده کرده است.

به هر حال، به نظر می‌رسد اپل امسال نیز انتظارات مدنظر مشتریان خود را برآورده نکرد و حالا باید یک سال دیگر صبر کنیم و ببینیم این شرکت برای سال آینده چه فکرهایی در سر دارد.

منبع
درباره ی نویسنده

مدیر

مدیر محتوا سایت کمک رسانی شبکه اطلاع رسانی کسب و کارها

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.