انتقال آسان عکس و فیلم از آیفون به اندروید

انتقال آسان عکس و فیلم از آیفون به اندروید

انتقال آسان عکس و فیلم از آیفون به اندروید با استفاده از Switch to Android اپلیکیشن جدید گوگل به راحتی انجام می شود

اپلیکیشن Switch to Android گوگل اکنون از تمامی گوشی های اندروید 12 پشتیبانی می کند. برنامه رایگان iOS به گونه ای طراحی شده است که جابجایی فایلها از آیفون به اندروید را آسان می کند و داده های مهم مانند مخاطبین آیفون و ورودی های تقویم را منتقل می کند.

گوگل این برنامه را در اوایل سال جاری منتشر کرد، اما در ابتدا به دستگاه های پیکسل خود محدود بود. پشتیبانی از همه گوشی‌های اندروید 12 این برنامه را به یک برنامه کلیدی تبدیل می‌کند، اگر از آیفون به دستگاه اندرویدی جدید منتقل می‌شوید.

برنامه Switch to Android با نمایش یک کد QR در آیفون، فرآیند انتقال را آغاز می کند، سپس آن را اسکن می کنید تا انتقال عکس ها، فیلم ها، مخاطبین و رویدادهای تقویم شروع شود. به جای اتصال دو گوشی با کابل، می توان داده ها را به صورت بی سیم منتقل کرد، اما گزینه کابلی سریعتر است و برای انتقال حجم زیادی فیلم و عکس مناسب تر است.

این برنامه حتی از انتقال پیام های WhatsApp نیز پشتیبانی می کند. در طول این فرآیند، از شما خواسته می‌شود واتس‌اپ را راه‌اندازی کنید تا تاریخچه کاملی از پیام‌ها، عکس‌ها و پیام‌های صوتی را منتقل کنید.

و اگر به جای آن از آیفون به گوشی اندرویدی تغییر می‌دهید، برنامه‌ای برای آن وجود دارد. اپل اپلیکیشن Move to iOS خود را دارد که از سال 2015 برای کمک به کاربران اندرویدی برای تغییر به iOS در دسترس بوده است.

درباره ی نویسنده

مدیر

مدیر محتوا سایت کمک رسانی شبکه اطلاع رسانی کسب و کارها

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.