قیمت و زمان عرضه پلی استیشن VR2 سونی

سونی امروز رسماً قیمت و زمان عرضه هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR2 را اعلام کرد. به‌گفته سونی، پیش‌سفارش این هدست از روز ۲۴ آبان‌ماه (۱۵ نوامبر) در بازارهای مختلف آغاز خواهد شد، ولی تا آن موقع کاربران می‌توانند در صفحه اختصاصی این هدست برای خودشان یک اکانت باز کنند. البته ایجاد این اکانت به معنای پیش‌سفارش هدست نیست و صرفا جهت ثبت برخی اطلاعات خریداران است.

قیمت و زمان عرضه پلی استیشن VR2 سونی

سونی گفته است که تعداد سفارش‌‌ها را، به‌منظور جلوگیری از ازدحام بیش از حد سفارش‌ها، محدود کرده است و هر PSN ID فقط قادر به ثبت یک دستگاه هدست خواهد بود. در ضمن، سونی پیش‌سفارش‌ها را فقط محدود به کشورهایی خواهد کرد که امکان فروش مستقیم هدست پلی استیشن VR2 در آن‌ها وجود داشته باشد. بنابراین در صورتی‌که شما همه این پیش‌شرط‌ها را داشته باشید قادر به پیش‌سفارش آن ایجاد کنید‌.

اما سونی در رابطه با قیمت پلی استیشن VR2 گفته است قیمت آن با در نظر گرفتن مالیات ۵۴۹ دلار خواهد بود. در ضمن، این هدست به‌همراه کنترلرهای پلی استیشن VR2 سنس و هدفون‌های استریو عرضه خواهد شد. البته فروش رسمی این هدست به ‌این‌زودی‌ها انجام نخواهد شد و شما مجبور خواهید بود تا ۳ اسفندماه (۲۲ فوریه ۲۰۲۳) منتظر بمانید.

سونی همچنین گفته است در زمان معرفی این هدست ۱۱ عنوان بازی جدید به‌غیر از ۱۵ عنوان بازی موجود ارائه خواهد کرد.

منبع
درباره ی نویسنده

مدیر

مدیر محتوا سایت کمک رسانی شبکه اطلاع رسانی کسب و کارها

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.