اپلیکیشن استریت ویو گوگل

ظاهرا گوگل قصد دارد اپلیکیشن استریت ویو را اوایل سال ۲۰۲۳ تعطیل کند. وب‌سایت 9to5Google گزارش داده به اطلاعاتی در آپدیت جدید این اپلیکیشن دست یافته است که این اپلیکیشن به‌زودی از دسترس کاربران خارج خواهد شد. سخنگوی گوگل نیز امروز این موصوع را تایید کرده است.

اپلیکیشن استریت ویو گوگل تعطیل می‌شود

اپلیکیشن استریت ویو که دارای دو نسخه اندرویدی و iOS است به کاربران اجازه دسترسی به دید ۳۶۰ درجه‌ای از خیابان‌های جهان را می‌دهد. خوشبختانه این قابلیت از اپلیکیشن گوگل مپس حذف نخواهد شد و شما همچنان امکان تماشای نمای ۳۶۰ درجه‌ای خیابان‌ها را خواهید داشت.

Google Street View

گفتنی است که اپلیکیشن وب Street View Studio نیز همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد و شما می‌توانید از قابلیت‌های تصویری آن برای مشاهده خیابان‌ها استفاده کنید. بنابراین فقط نسخه‌های موبایلی این اپلیکیشن تعطیل خواهند شد.

طبق اطلاعاتی که در آخرین آپدیت استریت ویو با شماره ورژن 2.0.0.484371618 به دست آمده این اپلیکیشن اوایل سال ۲۰۲۳ تعطیل خواهد شد ولی تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست. این اپلیکیشن اخیرا قابلیت جدیدی به نام Photo Paths دریافت کرده بود که اجازه آپلود کردن تصاویر خیابان‌هایی که  استریت ویوو آن‌ها را پوشش نمی‌داد به کاربران می‌داد. متاسفانه این قابلیت نیز از دسترس خارج خواهد شد و شما فقط از طریق گوگل مپس امکان چنین کاری را خواهید داشت.

حالا باید ببینیم که گوگل چه تاریخی را برای تعطیل کردن اپلیکیشن استریت ویو اعلام می‌کند. ‌

منبع
درباره ی نویسنده

مدیر

مدیر محتوا سایت کمک رسانی شبکه اطلاع رسانی کسب و کارها

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.