ال جی دو ساندبار SC9 و SE6 را با پشتیبانی از دالبی معرفی کرد

ال جی در آستانه نمایشگاه CES 2023 دو ساندبار جدید به نام‌های SC9 و SE6 معرفی کرد. این دو ساندبار قرار است در سال ۲۰۲۳ عرضه شوند و مشخصات آن‌ها به صورت زیر است.

ال جی دو ساندبار SC9 و SE6 را با پشتیبانی از دالبی معرفی کرد

ساندبارهای SC9 و SE6 درواقع به‌منظور یکپارچه‌سازی با سیستم‌های تلویزیونی ال جی معرفی شده‌اند و مهمترین ویژگی آن‌ها امکان جفت شدن سریع با مدل‌های مختلف تلویزیون‌های ال‌جی است. این ساندبارها قابلیت‌های جدیدی مثل WOW Orchestra ارائه کرده‌اند که شما با استفاده از آن می‌توانید از همه کانال‌های صوتی ساندبار برای ایجاد یک گستره‌ی صوتی بسیار وسیع استفاده کنید.

تلویزیون‌ها و ساندبارهای ۲۰۲۳ ال جی همچنین به کمک همدیگر یک راهکار صوتی چندطیفی با قابلیت دالبی اتموس و IMAX ارائه خواهند کرد. کاربران با استفاده از داشبورد هوم تلویزیون‌های ال جی قادر به دسترسی سریع به تنظیمات ساندبار و مدیریت آن خواهند بود. قابلیت WOWCAST نیز امکان اتصال بی‌سیم را فراهم خواهد کرد تا دیگر نیازی به استفاده از کابل نباشد. ال جی همچنین از فناوری Triple Sound Technology در ساندبارهای جدیدش استفاده کرده است که صدای اسپیکرها را سه برابر خواهد کرد.

دو ساندبار SC9 و SE6 نه‌تنها قابلیت‌های خوبی نسبت به مدل‌های قبلی خود دارند بلکه کار کردن با آن‌ها بسیار راحت‌تر است. این اسپیکرها از قابلیت نرخ نوسازی متغیر VRR برای کاهش پارگی تصاویر و قابلیت ALLM برای کاهش تاخیر استفاده می‌کنند که اجازه پخش تصاویر 4K/120Hz را روی تلویزیون‌ها خواهد داد.

درباره ی نویسنده

مدیر

مدیر محتوا سایت کمک رسانی شبکه اطلاع رسانی کسب و کارها

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.